SEO ve Online Reklam Çözümleri

SEO çalışması web sayfanızın üst sıralarda yer almasını sağlar. Google sonuçlarında ilk sıralarda bulunmak sayfanızın ziyaretci sayısını arttırır dolayısı ile daha çok müşteri kazanırsınız.

SEO'nun (Arama Motoru Optimizasyonu) amacı, websitenizin arama motorlarında görünürlüğünü arttırmak, ve dolayısıyla siteye daha fazla ziyaretçi trafiği çekmektir.Bunun sonucunda arama motorundan gelen nitelikli ziyaretçi grubu Google'da aradığı hizmet veya ürün ile websitenizde karşılaştığında alışveriş gerçekleştiren bir müşteriye dönüşmektedir.

Google'da ilk sayfada olmak, ilgili kelimede arama yapan binlerce ziyaretçi tarafından tanınmanızı sağlar. Rakip markaların üzerinde yer almak marka değerini arttırır ve şirket imajını güçlendirir.

Google'da devamlı 1. sayfa da olun...

Bütçeniz ne olursa olsun, reklamlarınızı Google'da görüntüleyebilirsiniz. Esnek kampanya modelleri sayesinde reklamınızın hedef kitlesini çok detaylı bir şekilde belirliyebilirsiniz. Bu sayede potansiyel müşterilerinize en hızlı şekilde ulaşmış olursunuz.

Reklamlar için minimum bütçe yoktur, siz sadece günlük veya haftalık harcama limitinizi belirleyin. Belirlenen limit çercevesinde reklamınız yapılır.

Yapılan reklam çalışması ile ilgili firmanıza bir kontrol paneli atanır, bu kontrol paneli sayesinde anlık reklam bilgilerinizi(ziyareyçi sayısı, konumu vb.) görüntülüyebilirsiniz.

SEO veya Adwords Reklam kampanyalarından yararlanmak için bizimle iletişime geçmeniz yeterli.

Fiyat Teklifi

Yeni bir site mi yaptırmak istiyorsunuz? Yoksa eski sitenizi mi yenilemek istiyorsunuz? Teklif almak için hemen bizimle iletişime geçin.

İletişim